• Podpora platebních karet:
  • Visa Visa Electron Verified by VISA
  • MasterCard MasterCadr Electronic Maestro MasterCard SecureCode
  • GoPAY 

 

H O L L I S T E R reklamní video

 

ABERCROMBIE v CALL ME MAYBE


DODACÍ PODMÍNKY A LHŮTY
Dodací lhůty a poštovné

Způsob zasílání

Zboží zasíláme vždy doporučenou poštou, balené v bezpečnostní bublinkové, nebo platové obálce. Tímto způsobem zasílame zboží do celé EU.

Dodací lhůty

Dodací lhůty pro vlastníky věrnostních karet jsou 3-4 pracovní dni ode dne uhrazení objednávky, pokud zboží nejsme schopni dodat v termínu, zákazníka telefonicky kontaktujeme a domluvíme s ním možnosti dodání. Klienty nakupující se slevovým poukazem - voucherem vybavujeme během 7-10 pracovních dnů ode dne kompletní objednávky a úhrady poštovného (není tomu tak kvůli tomu, že zákazník je klientem slevového portálu, ale protože se jedná většinou a hromadní nákup zboží které nemáme vždy plně skladem.) Do doby dodací lhůty není započtena doba doručování poštou! Tato doba je v rámci ČR 2 pracovné dni, a mimo území ČR v rámci EU 4-7 pracovných dnů, v SR 2-3 pracovné dni..

Poplatky za poštovné a balné

Poštovné a balné je vždy jednotné pro jakýkolyv počet zakoupeného zboží. Výše poštovné je vždy stanovena pro zaslání doporučenou poštou s přiděleným sledovacím číslem v rámci ČR, nebo celé EU. Poštovné pro ČR je 70Kč. Poštovné pro SR je 2.70€. Zásilky jsou vždy pojištěny v rámci ČR na 500Kč a v rámci EU na 900Kč.

Zaslání na DOBÍRKU je možné, za dobírku je příplatek 40Kč.

Adresa pro reklamační konání a odstoupení od smlouvy je uvedena v sekci KONTAKTY "O NÁS".

NWUzNTU2NT